Sada impregnací - péče o obuv

Se sadou impregnačních sprejů ochráníte až na tři měsíce všechny své boty od sportovních až po společenské. Křemíková vrstva z nanočástic odpuzuje vodu, zachovává prodyšnost a brání před zničením posypovou solí. Zamezuje rovněž ulpívání nečistot a kožené boty díky voskové příměsi vyživíte, ochráníte před popraskáním a naleštíte je.

Dárkové balení
Skladem
Kód: 665
Značka: INPRODUCTS
Kategorie: INPRODUCTS
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.177 kg
Expirace: 2 roky
Sada obsahuje:: INPRODUCTS Premium impregnace na obuv (1x 200 ml a 1x 400ml), INPRODUCTS Wax impregnace pro koženou obuv (200ml)
Spotřeba: 25 až 100 ml na 1 m2
Značka: Inproducts
sady pro obuv
Dárkové balení (+69 Kč)

vo nanoprotech_ke stazeni_button_BL_1vo nanoprotech_ke stazeni_button_manualy_1vo nanoprotech_ke stazeni_button_foto_1vo nanoprotech_ke stazeni_button_texty_1vo nanoprotech_ke stazeni_button_propagace_1vo nanoprotech_ke stazeni_button_videa_1

Dárkové balení

Sady nově balíme do zavírací krabice, potištěné našimi razítky. Uvnitř najdete nejen samotné produkty usazené do dřevité vlny, ale i naše nové samolepky, letáky, tři houbičky a průvodní vánoční dopis pro majitele sady.

banner_darkove baleni_mail2_obuv

Máte o sady zájem? Stačí nás kontaktovat a vytvoříme vám individuální nabídku přímo na míru.  Tato nabídka platí při minimálním odběru 5 vánočních sad, cena za 1 vánoční balení (bez produktů) je 69 Kč.

Volejte na +420 773 191 204
Pište na ales@nanoprotech.cz

Sada péče o obuv

Díky ochranným impregnacím na obuv bude celý obsah vašeho botníku v suchu. Všechny páry bot ošetříte před vlhkostí a znečištěním. Nanočástice křemíku zvyšují odolnost materiálu a přitom zachovávají prodyšnost materiálu. Od teď vás špatné počasí nepřekvapí a vy si tak můžete vyrazit do města i na horskou túru za každého počasí.

Sada péče o obuv obsahuje:

transparent_200-400_obuv

1) INPRODUCTS Premium impregnace na obuv (1x 200 ml a 1x 400ml)

Impregnace vytvoří na obuvi neprostupnou vrstvu nanočástic, které zabrání přístupu vodě a nečistotám. Přípravek nezanechává zápach a je k materiálu bot šetrný.

- až na 3 měsíce ochrání obuv před promočením a prosakováním,
- zabrání ulpívání nečistot a vzniku skvrn,
- zvyšuje ochranu vůči soli,
- lze použít pro ošetření textilní a semišové obuvi.

 

 

2) INPRODUCTS Wax impregnace pro koženou obuv (200ml)transparent_200_kozenaobuv

Přípravek vytvoří na povrchu kůže ochrannou křemíkovou vrstvu, která odpuzuje vodu i nečistoty. Díky voskové příměsi je navíc kožená obuv vyživená a zachovává si svou původní barvu a lesk.

- až na 3 měsíce ochrání koženou obuv před promočením a znečištěním,
- zabraňuje popraskání obuvi,
- chrání před posypovou solí,
- obnovuje původní barvu a lesk materiálu.

 

 

Zpět do obchodu