Pro zobrazení velkoobchodních cen se prosím nejdříve přihlašte, nebo se registrujte.
Neohodnoceno

Sada pro motorkáře (mazivo a impregnace na kůži)

Se sadou ochranných sprejů bude na cestách chráněna nejen vaše motorka, ale i vaše kožené boty a kožená kombinéza. Díky mazacímu a antikoroznímu spreji vytvoříte na kovovém povrchu tenký film, který až na 12 měsíců odpuzuje vodu a chrání před poškozením od posypové soli. Účinný také proti korozi a k uvolnění zatuhlých součástek. Impregnace zajistí až tříměsíční odolnost proti vodě a nečistotám. Ochrání koženou obuv, bundu, kalhoty, kombinézu i rukavice, vyživuje a zvláčňuje kůži, obnovuje původní barvu a lesk. Zůstaňte v suchu, pečujte o sebe i svou motorku. Vhodné i jako dárek.

Dárkové balení
Skladem
Kód: 347
Kategorie: VÁNOČNÍ SADY
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.896 kg
Expirace: 2 roky
Sada obsahuje: NANOPROTECH Moto Anticor (150ml), INPRODUCTS impregnace na koženou obuv (200ml),INPRODUCTS impregnace na kožené oděvy (200 ml)
Spotřeba: cca 50 až 100 ml na 1 m2
Značka: NANOPROTECH, INPRODUCTS
sady pro motorkáře kůže
Dárkové balení (+69 Kč)

vo nanoprotech_ke stazeni_button_BL_1vo nanoprotech_ke stazeni_button_manualy_1vo nanoprotech_ke stazeni_button_foto_1vo nanoprotech_ke stazeni_button_texty_1vo nanoprotech_ke stazeni_button_propagace_1vo nanoprotech_ke stazeni_button_videa_1

Dárkové balení

Sady nově balíme do zavírací krabice, potištěné našimi razítky. Uvnitř najdete nejen samotné produkty usazené do dřevité vlny, ale i naše nové samolepky, letáky, tři houbičky a průvodní vánoční dopis pro majitele sady.

banner_darkove baleni_mail2_autokosmetika

Máte o sady zájem? Stačí nás kontaktovat a vytvoříme vám individuální nabídku přímo na míru.  Tato nabídka platí při minimálním odběru 5 vánočních sad, cena za 1 vánoční balení (bez produktů) je 69 Kč.

Volejte na +420 773 191 204
Pište na ales@nanoprotech.cz

Sada pro motorkáře (kůže)

Impregnace na kůži ochrání vaše kožené boty a koženou kombinézu před všemi rozmary počasí. Díky voskové příměsi bude kůže navíc vyživená a zabráníte tím případnému popraskání. Kožená obuv a oděv tak budou vypadat vždy skvěle. Zásluhou antikorozního spreje zůstane ochráněna i vaše motorka a vy se tak můžete bez obav vydat kamkoliv.

Sada pro motorkáře obsahuje:

transparent_200_anticor 150

 1) NANOPROTECH Auto Moto Anticor (150ml)

Sprej Auto Moto Anticor ochrání exponované části motocyklu před vlivem počasí. Nanesením roztoku s nanočásticemi promažete řetěz a ochráníte veškeré kovové součástky před korozí. Roztok není agresivní a nepoškozuje žádné materiály.

- vytěsní vodu a až na 1 rok zabrání přístupu vody i soli,
- odstraňuje korozi,
- uvolní zatuhlé součástky,
- promaže a ochrání řetěz,
- nepoškozuje plast, gumu a lakované plochy.

 

 

transparent_200_kozenaobuv2) INPRODUCTS Wax impregnace na koženou obuv (200ml)

Přípravek vytvoří na povrchu kůže ochrannou křemíkovou vrstvu, která odpuzuje vodu i nečistoty. Díky voskové příměsi je navíc kožená obuv vyživená a zachovává si svou původní barvu a lesk.

- až na 3 měsíce ochrání koženou obuv před promočením a znečištěním,
- zabraňuje popraskání obuvi,
- ochrana proti posypové soli,
- obnovuje původní barvu a lesk materiálu.

 

 

 

transparent_200_kozeneodevy3) INPRODUCTS Wax impregnace na kožené oděvy (200ml)

Tenký film křemíkových nanočástic ochrání koženou kombinézu a rukavice před ušpiněním, ulpíváním hmyzu a provlhnutím, vosková složka navíc kůži zvláčňuje a vyživuje.

- zvláční kůži a zamezí jejímu popraskání,
- odpuzuje vodu, zamezuje ulpívání hmyzu a jiných nečistot,
- usnadňuje údržbu a výrazně prodlužuje životnost a udržuje původní vzhled,
- brání před poškozením a vyšisováním od slunečních paprsků.