Pro zobrazení velkoobchodních cen se prosím nejdříve přihlašte, nebo se registrujte.
Neohodnoceno

Sada pro motorkáře (mazivo a impregnace na textil)

Se sadou ochranných sprejů bude na cestách chráněna nejen vaše motorka, ale i vaše boty a oděv. Mazací a antikorozní sprej vytvoří po nanesení na kovovém povrchu ochranný film, který až na 12 měsíců odpuzuje vodu a chrání před poškozením od posypové soli. Účinný také proti korozi a k uvolnění zatuhlých součástek. Impregnace zajistí až tříměsíční odolnost proti vodě a nečistotám. Ochrání obuv, bundu, kalhoty i rukavice. Zůstaňte v suchu, pečujte o sebe i svou motorku. Obsahuje tři inovativní produkty, vhodné také jako dárek.

Dárkové balení
Skladem
Kód: 344
Kategorie: VÁNOČNÍ SADY
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.908 kg
Expirace: 2 roky
Sada obsahuje: NANOPROTECH Moto Anticor (150ml), INPRODUCTS impregnace na obuv (200ml), INPRODUCTS impregnace na textilní oděvy (200 ml)
Spotřeba: cca 50 až 100 ml na 1 m2
Značka: NANOPROTECH, INPRODUCTS
sady pro motorkáře textil
Dárkové balení (+69 Kč)

vo nanoprotech_ke stazeni_button_BL_1vo nanoprotech_ke stazeni_button_manualy_1vo nanoprotech_ke stazeni_button_foto_1vo nanoprotech_ke stazeni_button_texty_1vo nanoprotech_ke stazeni_button_propagace_1vo nanoprotech_ke stazeni_button_videa_1

Dárkové balení

Sady nově balíme do zavírací krabice, potištěné našimi razítky. Uvnitř najdete nejen samotné produkty usazené do dřevité vlny, ale i naše nové samolepky, letáky, tři houbičky a průvodní vánoční dopis pro majitele sady.

banner_darkove baleni_mail2_autokosmetika

Máte o sady zájem? Stačí nás kontaktovat a vytvoříme vám individuální nabídku přímo na míru.  Tato nabídka platí při minimálním odběru 5 vánočních sad, cena za 1 vánoční balení (bez produktů) je 69 Kč.

Volejte na +420 773 191 204
Pište na ales@nanoprotech.cz

Sada pro motorkáře (textil)

Ať už se chystáte na cesty kamkoliv, díky sadě pro motorkáře budete vy i váš oblíbený motocykl chráněni v jakémkoliv počasí. Naše impregnace se postarají o to, abyste byli v suchu i když prší. A postaráno bude i o váš motocykl, který bude chráněn před korozí. 

Sada pro motorkáře (textil) obsahuje:

transparent_200_anticor 1501) NANOPROTECH Auto Moto Anticor (150ml)

Sprej Auto Moto Anticor ochrání exponované části motocyklu před působením počasí. Nanesením roztoku s nanočásticemi promažete řetěz a ochráníte veškeré kovové součástky před korozí. Roztok není agresivní a nepoškozuje žádné materiály Sprej:

- vytěsní vodu a až na 1 rok zabrání přístupu vodě i soli,
- odstraňuje korozi,
- uvolní zatuhlé součástky,
- promaže a ochrání řetěz
- Nepoškozuje plast, gumu ani lakované plochy

 

 

transparent_200_obuv
2) INPRODUCTS Premium impregnace na obuv (200ml)

Impregnace vytvoří na obuvi neprostupnou vrstvu nanočástic, které zabrání přístupu vodě a nečistotám. Přípravek nezanechává zápach a je k materiálu bot šetrný. Roztok:

- až na 3 měsíce ochrání obuv před promočením a prosakováním,
- zabrání ulpívání nečistot a vzniku skvrn,
- zvýšena ochrana vůči soli,
- lze použít pro ošetření textilní a semišové obuvi

 

 

 

transparent_200_odevy3) INPRODUCTS Premium impregnace na textilní bundu (200ml)

Na oděvech z Gore-Texu, softshellu a dalšího membránového textilu vytvoří přípravek ochrannou vrstvu nanočástic, která zabrání provlhnutí a zašpinění. Roztok:

- ochrání textilní kombinézu před vlhkostí nečistotami až na 3 měsíce,
- zachová prodyšnost membránového materiálu,
- 2× až 3× urychlí schnutí oděvů,
- je bez zápachu a barvy.