✔️ Garantujeme dodání do Vánoc pro všechny objednávky vytvořené do 19. 12. 2022

Sada pro střelce (čistič, mazivo a antikorozní ochrana)

Se sadou ochranných sprejů zajistíte dokonalé fungování i čistotu své zbraně. Čistícím sprejem jednoduše uvolníte přichycené nánosy z povýstřelových zplodin, které poté odstraníte vytěrákem. Olejem GNP Gun Oil efektivně promažete zbraňové mechanismy všech typů zbraní a dlouhodobě zabráníte jejich korozi. K použití na všechny kovové a pohyblivé části zbraně, šetrné ke dřevu, gumě i plastům. Zajistěte svému arzenálu 100% funkčnost a spolehlivost. Sada obsahuje celkem tři produkty, vhodné také jako dárek.

Dárkové balení
Skladem
Kód: 663
Značka: NANOPROTECH
Kategorie: VÁNOČNÍ SADY
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.764 kg
Expirace: 5 let
Sada obsahuje: NANOPROTECH Gun (1x 75 ml a 1x 300 ml), GNP Gun Cleaner (150ml)
Spotřeba: cca 50 ml na 1 m2
Značka: Nanoprotech
sady pro střelce
Dárkové balení (+69 Kč)

vo nanoprotech_ke stazeni_button_BL_1vo nanoprotech_ke stazeni_button_manualy_1vo nanoprotech_ke stazeni_button_foto_1vo nanoprotech_ke stazeni_button_texty_1vo nanoprotech_ke stazeni_button_propagace_1vo nanoprotech_ke stazeni_button_videa_1

Dárkové balení

Sady nově balíme do zavírací krabice, potištěné našimi razítky. Uvnitř najdete nejen samotné produkty usazené do dřevité vlny, ale i naše nové samolepky, letáky, tři houbičky a průvodní vánoční dopis pro majitele sady.

banner_darkove baleni_mail2_gun

Máte o sady zájem? Stačí nás kontaktovat a vytvoříme vám individuální nabídku přímo na míru.  Tato nabídka platí při minimálním odběru 5 vánočních sad, cena za 1 vánoční balení (bez produktů) je 69 Kč.

Volejte na +420 773 191 204
Pište na ales@nanoprotech.cz

Sada ochranných sprejů pro střelce

Bez sady ochranných sprejů pro střelce se neobejde profesionál z ozbrojených složek, myslivec ani sportovní střelec. S produkty Nanoprotech získáte především jistotu, že vaše zbraň bude fungovat za každých okolností a v jakékoliv situaci.

Sada pro střelce obsahuje:

1) NANOPROTECH Gun (1x 75 ml a 1x 300 ml)

Mazivová složka zajistí dlouhodobé fungování zbraňových mechanismů. Nanočástice vytěsní vodu a pomohou odstranit korozi.

- až na 1 rok zbraň zakonzervuje a ochrání před rezavěním,
- je šetrný ke dřevu, plastu i gumě,
- účinkuje až do teploty -80 °C.

 

 

 

vo_eshop_gun cleaner2) GNP Gun Cleaner (150ml)

S GNP Gun Cleaner prodloužíte životnost své zbraně a získáte jistotu její funkčnosti i ve vypjatých situacích. Nanočástice proniknou nečistotami, vyplní mikrotrhliny a naruší přilnavost zbytků střelného prachu, olova, mědi, karbonu a tombaku k povrchu zbraně. Usazeniny pak snadno mechanicky odstraníte.

- uvolňuje přichycené nánosy povýstřelových zplodin,
- je bez zápachu,
- nenarušuje dřevo, plast ani gumu.

Zpět do obchodu