Sada pro cyklisty (mazivo a impregnace na oděvy)

Se sadou cyklistických sprejů promažete součástky svého kola, ochráníte je před korozí a navíc zabráníte znečištění a provlhnutí svého oblečení. Promazání zajistí plynulý chod řetězu a mechanických částí kola a prodlouží celkovou životnost všech mechanismů. Impregnační sprej zajistí, že budete v suchu i během nepříznivého počasí.

Dárkové balení
Skladem
Kód: 666
Kategorie: VŠE
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.84 kg
Expirace: 2 roky
Sada obsahuje:: NANOPROTECH Bicycle (1 x 75 ml a 1 x 300 ml), INPRODUCTS impregnace na outdoor oděvy (200 ml)
Značka: NANOPROTECH, INPRODUCTS
sady pro cyklisty
Dárkové balení (+69 Kč)

vo nanoprotech_ke stazeni_button_BL_1vo nanoprotech_ke stazeni_button_manualy_1vo nanoprotech_ke stazeni_button_foto_1vo nanoprotech_ke stazeni_button_texty_1vo nanoprotech_ke stazeni_button_propagace_1vo nanoprotech_ke stazeni_button_videa_1

Dárkové balení

Sady nově balíme do zavírací krabice, potištěné našimi razítky. Uvnitř najdete nejen samotné produkty usazené do dřevité vlny, ale i naše nové samolepky, letáky, tři houbičky a průvodní vánoční dopis pro majitele sady.

banner_darkove baleni_mail2_bicycle

Máte o sady zájem? Stačí nás kontaktovat a vytvoříme vám individuální nabídku přímo na míru.  Tato nabídka platí při minimálním odběru 5 vánočních sad, cena za 1 vánoční balení (bez produktů) je 69 Kč.

Volejte na +420 773 191 204
Pište na ales@nanoprotech.cz

Sada ochranných sprejů pro cyklisty

Sada ochranných sprejů patří do základní výbavy každého správného cyklisty. Přípravky výrazně prodlouží životnost vašeho kola a jednotlivých součástek a zajistí, že budete v teple a suchu i v deštivém a chladném počasí.

Sada pro cyklisty obsahuje:

1) NANOPROTECH Bicycle (1 x 75 ml a 1 x 300 ml)

Nanočástice přípravku přilnou k součástkám kola a až na 1 rok zabrání přístupu vody. Mazivová složka spreje promaže řetěz, bovden a další součástky; zároveň uvolní zatuhlé šrouby.

- zabrání reznutí kola,
- udrží mazací vlastnosti až 1 rok,
- zabrání nalepování nečistot a prachu na kolo,

- výrazně urychlí údržbu bicyklu.

 

transparent_200_odevy
2) INPRODUCTS impregnace na outdoor oděvy (200 ml)

Na oděvech z Gore-Texu, softshellu a dalšího membránového textilu vytvoří přípravek ochrannou vrstvu nanočástic, která zabrání provlhnutí a zašpinění.

- ochrání oděvy před vlhkostí a nečistotami až na 3 měsíce,
- zachová prodyšnost membránového materiálu,
- je bez zápachu a barvy.

 

Zpět do obchodu