Pro zobrazení velkoobchodních cen se prosím nejdříve přihlašte, nebo se registrujte.

O nás

 Jsme ELF Logistic, s.r.o. – společnost specializující se na vývoj a výrobu technických produktů na bázi nanotechnologie již od roku 2012. Vyvíjíme a vyrábíme inovativní produkty pod značkami NANOPROTECH, GNP a INPRODUCTS.

 


Naši přední odběratelé

4camping_upraveno alza_upraveno bwarms_upraveno compass_upraveno helios_upraveno
hornbach_upraveno mall_upraveno pht_upraveno sonepar_upraveno svitap_upraveno

 

Mnoho dalších významných partnerů naleznete zde.Víme, že naše produkty šetří vaše náklady

Všechny naše produkty obsahují nanočástice, které dokonale pronikají do struktury materiálů a vyplní i ty nejmenší mikrotrhliny. Snižují tření, vytěsňují nečistoty a 100% odpuzují vodu a vlhkost.


Pod značkou NANOPROTECH najdete speciální maziva, antikorozní a elektroizolační ochranu.  Tyto spreje se staly nepostradatelnými především pro průmyslové a zemědělské podniky, sektory ozbrojených složek, ale i koncové uživatele.


GENERAL NANO PROTECTION
(GNP) nabízí inovativní čistící a ochranné přípravky pro domácnosti a automobily. Přípravky dokonale čistí a zároveň vytváří ochrannou a vodoodpudivou vrstvu. Na GNP spolupracujeme s našimi hlavními zahraničními partnery.

Naším benjamínkem s velmi silnou pozicí na trhu je značka INPRODUCTS. Prémiové impregnace na textil a kůži chrání před vlhkostí, znečištěním a zvyšují odolnost látek. Díky svým dokonalým vlastnostem nemění přirozenou prodyšnost a pružnost materiálu.

Jsme vizionáři a fandové

Vždycky nás bavilo jít proti proudu a nespokojit se jen s dobrým. Dává nám smysl být nejlepší, unikátní a nepostradatelní. Spolupracujeme s vědeckými pracovišti a vývojáři v Česku a dalších evropských zemích. Naše výrobky necháváme testovat těmi nejnáročnějšími. Mezi naše spokojené klienty patří například Innogy (RWE), Jawa, příslušnici ozbrojených složek, Buggyra Racing, Bewooden nebo třeba držitel Guinessova rekordu a mnohonásobný mistr republiky a Evropy v cyklotrialu Vlasta Kabeláč Čiháček a velmi náročná komunita RC modelářů. Díky úspěchu naší technologie vyvíjíme a vyrábíme produkty na bázi nanotechnologie na míru pro nadnárodní korporace. Mnoho dalších partnerů a prodejních míst naleznete zde.

Podívejte se na recenze od našich spokojených klientů.

Věříme, že i Vy budete s našimi produkty spokojení a stanou se pro vás nepostradatelnými.

Otestovali a napsali o nás:

Ocenění a reference:

Staňte se naším obchodním partnerem

Výrobky z naší produkce se u běžných zákazníků, profesionálů i firem těší mimořádné oblibě. Prémiové přípravky s nanočásticemi výrazně prodlužují životnost elektroniky, automobilů, elektrických zařízení, kol, zbraní – a také oděvů, bot a outdoorového vybavení.

I proto od nás ochranné a impregnační spreje odebírá více než 600 prodejců v Česku i na Slovensku. Vědí, že díky skvělým zkušenostem s našimi produkty se k nim zákazníci rádi vrátí.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení