Pro zobrazení velkoobchodních cen se prosím nejdříve přihlašte, nebo se registrujte.

Impregnace na kožené materiály v prodeji!

Vážení zákazníci a obchodní partneři,

delší dobu jsme řešili otázku, jakou impregnaci doporučit na tak často poptávané hladké kožené materiály. Ačkoli by původní řada impregnací INPRODUCTS byla relativně dostačující i na pravou kůži, nebylo by to úplně tak dokonalé řešení. A to není zrovna náš styl, máme totiž rádi vše perfektní!

Na trhu byly k dispozici různé impregnace i speciální krémy na kožené materiály. Nás ale napadlo - co to spojit dohromady, ideálně v jeden produkt? Myšlenka to byla sice skvělá, jen to provedení nebylo vůbec jednoduché. Počáteční problémy a vývoj jsme vyřešili (trvalo to jen rok a půl), a tak vznikla zcela nová řada impregnací se speciálním krémem/voskem v jednom.

S novou řadou impregnací kožené materiály vyživíte – zabráníte popraskání kůže a navíc povrch ochráníte před vodou a znečištěním. Jak prosté!

kuze_text_novinka

Vytvořili jsme pro vás hned 3 produkty na kožené materiály s konkrétní specializací. Nově v naší nabídce naleznete:

Impregnace na koženou obuv200 ml a 400 ml
Impregnace na kožené oděvy200 ml a 400 ml
Impregnace na kožené sedačky400 ml

V 200 ml balení bude navíc i houbička pro snazší aplikaci. Věříme, že budete s novou řadou impregnací spokojení a že splní vaše očekávání.

 

Děkujeme za pozornost!

 

Přejeme pěkný den,

 

tým NANOPROTECH

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení