Naše podklady Vám nakopnou prodeje!

Přejeme krásný den,

náš nový VO e-shop stále vylepšujeme.

Velkoobchodní e-shop nejen proces objednávání zrychluje, ale má za cíl Vám i pomoci v dalším prodeji nakoupených produktů. Nyní jsme dokončili rubriku "Ke stažení", kde si můžete stáhnout nové produktové fotografie, texty, manuály, bezpečnostní listy nebo propagační materiály.

Jak podklady správně použít? Dovolili jsme si pro Vás sepsat pár tipů, jak můžete docílit zlepšení prodejů našich produktů.

Jak zlepšit prodeje produktů?

1

Z velké části prodává vzhled. Proto jsme zainvestovali do kvalitního fotografického koutku, abychom pro Vás mohli všechny naše produkty nově nafotit.

 2

Když zákazníka zaujme vzhled, jsme už blízko k tomu si ho získat. Dostatečné informování o produktu je ta správná cesta. Abyste s tím měli co nejmenší práci, dali jsme dohromady veškeré texty, které zákazník o našich produktech potřebuje vědět. Stačí už jen zkopírovat a vložit. Nebo nám můžete napsat a my se s Vámi podělíme o naše XML feedy!

 3

Máte kamennou prodejnu? Stručným manuálem, jak produkt funguje, k čemu se používá a jak se správně aplikuje, dokonale připravíte své obchodníky na všechny zákaznické dotazy.

 4

Aby zákazník produkt koupil, musí se o něm nejdříve dozvědět. K tomu Vám pomůžou bannery, které můžete vložit na svůj web nebo použít v rámci placené reklamy na internetu. Nevyhovuje Vám žádný banner? Napište nám a my Vám rádi vytvoříme banner na míru!

 5

Napište o produktech článek na web, sdílejte příspěvek na sociální sítě nebo pošlete Vašim zákazníkům newsletter. Vše se počítá! A s návštěvností přijdou i objednávky. I s tím Vám velmi rádi pomůžeme.

Zpět do obchodu