Nová řada GNP se postará o Váš arzenál

Vážení obchodní partneři,

rádi bychom Vám představili novou řadu čisticích, odmašťovacích a mazacích sprejů GNP for GUN. Tato řada se úzce zaměřuje na péči o zbraně. Každý produkt byl pečlivě testován a vytvořen na míru dané problematice. Zároveň se produkty mezi sebou dobře doplňují a Vy tak můžete dopřát své zbrani kompletní péči – čištění, odmaštění, promazání a následné zakonzervování. 

banner_novinka_gnp rada na zbrane

Nově v naší nabídce naleznete:

eshop_bore cleaning foam 200_400GNP Bore Cleaning Foam

Pěna na čištění hlavní. Díky svému pěnovému složení se lépe dostane do hůře dostupných míst. Následné čištění je tak mnohem rychlejší a efektivnější. 

 

eshop_gun cleanerGNP Gun Cleaner

Čistič na zbraně (dříve Nanoprotech Gun Cleaner). Tekutý roztok snadno aplikujete díky rozprašovači a účinně vyčistíte měď, zinek, olovo, karbon, tombak a jiné nečistoty. Vhodný tam, kde není zapotřebí pěnového čištění. 

 

eshop_degreaser cleaner1GNP Degreaser Cleaner

Odmašťovač na zbraně rychle a beze zbytku rozpustí staré oleje, tuky, čistidla a jiná silná znečištění z kovových a plastových povrchů. Roztok nijak nepoškozuje černění (brynýr), plasty, laky, dřevo ani jiné materiály. 

 

eshop_gun oil 200_400GNP Gun Oil

Efektivně promazává mechanismy střelných zbraní a dlouhodobě zbraň zakonzervovává. Můžete se tak spolehnout, že při dlouhodobém skladování, nebo používání v mokrém prostředí se neobjeví na zbrani žádná koroze. 

 

Proč vznikla značka GNP for GUN?

Dlouho jsme hledali komplexní řešení, které by uspokojilo i toho nejnáročnějšího zákazníka. Zároveň jsme nechtěli nijak narušovat už zaběhlou a prověřenou technologii v podobě spreje Nanoprotech Gun. Z toho důvodu vznikla nová řada GNP for GUN, která díky svému úzkému zaměření na danou problematiku je efektivnější, a zároveň i o něco cenově dostupnější.  

Zpět do obchodu