Pro zobrazení velkoobchodních cen se prosím nejdříve přihlašte, nebo se registrujte.

Nová řada GNP se postará o Váš arzenál

Vážení obchodní partneři,

rádi bychom Vám představili novou řadu čisticích, odmašťovacích a mazacích sprejů GNP for GUN. Tato řada se úzce zaměřuje na péči o zbraně. Každý produkt byl pečlivě testován a vytvořen na míru dané problematice. Zároveň se produkty mezi sebou dobře doplňují a Vy tak můžete dopřát své zbrani kompletní péči – čištění, odmaštění, promazání a následné zakonzervování. 

banner_novinka_gnp rada na zbrane

Nově v naší nabídce naleznete:

eshop_bore cleaning foam 200_400GNP Bore Cleaning Foam

Pěna na čištění hlavní. Díky svému pěnovému složení se lépe dostane do hůře dostupných míst. Následné čištění je tak mnohem rychlejší a efektivnější. 

 

eshop_gun cleanerGNP Gun Cleaner

Čistič na zbraně (dříve Nanoprotech Gun Cleaner). Tekutý roztok snadno aplikujete díky rozprašovači a účinně vyčistíte měď, zinek, olovo, karbon, tombak a jiné nečistoty. Vhodný tam, kde není zapotřebí pěnového čištění. 

 

eshop_degreaser cleaner1GNP Degreaser Cleaner

Odmašťovač na zbraně rychle a beze zbytku rozpustí staré oleje, tuky, čistidla a jiná silná znečištění z kovových a plastových povrchů. Roztok nijak nepoškozuje černění (brynýr), plasty, laky, dřevo ani jiné materiály. 

 

eshop_gun oil 200_400GNP Gun Oil

Efektivně promazává mechanismy střelných zbraní a dlouhodobě zbraň zakonzervovává. Můžete se tak spolehnout, že při dlouhodobém skladování, nebo používání v mokrém prostředí se neobjeví na zbrani žádná koroze. 

 

Proč vznikla značka GNP for GUN?

Dlouho jsme hledali komplexní řešení, které by uspokojilo i toho nejnáročnějšího zákazníka. Zároveň jsme nechtěli nijak narušovat už zaběhlou a prověřenou technologii v podobě spreje Nanoprotech Gun. Z toho důvodu vznikla nová řada GNP for GUN, která díky svému úzkému zaměření na danou problematiku je efektivnější, a zároveň i o něco cenově dostupnější.  

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení