Novinka v sortimentu - LIQUID GUARD!

certifikat-logo6

Vážení obchodní partneři,

odmlčeli jsme se na delší dobu, avšak přinášíme Vám velkou novinku. Od dnešního dne můžete objednávat nový produkt LIQUID GUARD, který až po dobu 1 roku aktivně hubí bakterie, viry a jiné mikroorganismy ze všech povrchů.

 

Co je LIQUID GUARD?

Liquid Guard je průhledná ochrana, která okamžitě po nanesení likviduje veškeré mikroorganismy a je účinná až po dobu 1 roku. Ochranná vrstva ostrých krystalických nanočástic nežádoucí mikroby fyzicky propichuje a tím jim brání ve vytvoření jakékoliv odolnosti a následnému růstu či mutaci.

 • Testováno

  Liquid Guard byl dermatologicky testován, disponuje několika certifikáty, které potvrzují jeho antimikrobiální účinnost a díky vynikajícím výsledkům získal prestižní ocenění German Innovation Award 2019.

 • Jednoduchá aplikace

  Liquid Guard se nanáší velmi jednoduše díky praktické sadě ubrousků. Aplikace Vám nezabere déle než 5 minut.

 • Proč aplikovat

  Mikrobiální škůdci ulpívají na površích, na kterých se mohou dlouhodobě množit. Při dotyku s takto postiženým povrchem, který je často opakovaně používán různými lidmi, dochází k přenosu škůdců na lidský organismus. To může způsobit různé zdravotní problémy či virová a bakteriální onemocnění. Při správném ošetření můžete toto riziko eliminovat na dobu až 1 roku.

Liquid Guard Antimikrobiální ubrousky (pro další prodej)

Už nyní můžete vytvořit na našem VO e-shopu předobjednávku na LIQUID GUARD zabalené v krabičce určené pro další prodej. Naskladnění zboží předpokládáme během června 2020.

Krabicka_Liquid_Guard


Více informací

 

Liquid Guard Antimikrobiální ubrousky (pro přímou aplikaci)

Pro přímou aplikaci ve Vaší firmě můžete už teď objednat Liquid Guard aplikační ubrousky (bez krabičky), které máme již skladem.

ubrousky_Liquid_Guard

Více informací

 

Velkoobchodní cenu najdete po přihlášení na našem VO e-shopu nebo Vám ji sdělí naši obchodní zástupci. Pokud nejste ještě registrovaní na našem velkoobchodním e-shopu, zaregistrovat se můžete zde.


Stále nemáte účet na VO e-shopu?


Zaregistrujte se do našeho VO e-shopu a staňte se našimi obchodními partnery. Registrace Vám přinese celou řadu benefitů!

 • Jednoduchý přehled celého sortimentu.
 • Vždy aktuální ceník všech produktů.
 • Přehled Vašich uskutečněných objednávek.
 • K dispozici veškerý obsah, který Vám pomůže v prodeji našich produktů - texty, nové produktové foto, reklamní bannery, plakáty, manuály a bezpečnostní listy.

Máte dotazy? Obraťte se přímo na naše obchodní zástupce:

foto miniatury--hrazdira foto miniatury--beranek

Marek Hrazdira

Honza Beránek

hrazdira@nanoprotech.cz

+420 778 494 495

beranek@nanoprotech.cz

+420 778 544 000

 

Přejeme pěkný den,

tým NANOPROTECH & INPRODUCTS & GNP

Zpět do obchodu