Pro zobrazení velkoobchodních cen se prosím nejdříve přihlašte, nebo se registrujte.

Tatrou kolem světa za 1 095 dní – s produkty NANOPROTECH, GNP a INPRODUCTS na palubě

tatra4

Už v sobotu 22. 2. 2020 vyrazí na cestu expedice ve speciálně upravené Tatře 815, která během 3 let projede 69 zemí na pěti kontinentech a urazí okolo 270 000 km. O posádku a vozidlo se během cesty mj. postarají i naše produkty. S čím jim pomohou a jak se naše partnerství s expedicí Tatra kolem světa 2 zrodilo?

Tatra kolem světa 2 navazuje na původní československou expedici, která v letech 1987 až 1990 projela 67 států. Po mnohaletých přípravách a úspěšné kampani na HitHitu vyjede nová výprava 30 let po návratu té původní.

Díky technologickému pokroku můžete s posádkou procestovat celý svět virtuálně i vy: členové expedice budou své zážitky sdílet přes Instagram, Facebook a Youtube

Dokonce se na nějakou dobu můžete připojit osobně – výprava nabízí cestovatelské okruhy Kyrgizstánem, Gruzií nebo Íránem, kdy na palubě Tatry strávíte až 16 dní a stanete se plnohodnotným členem expedice.

Proč jsme se rozhodli zapojit?

Čeští cestovatelé mají ve světě jméno. Nejde jen o původní výpravu, stačí si vzpomenout na Zikmunda a Hanzelku nebo Emila Holuba. A podobně vnímáme i cestovatele, kteří s Tatrou podruhé objedou svět.

V NANOPROTECH sledujeme přípravy na cestu Tatrou kolem světa už nějaký čas a jsme velkými fanoušky. Líbí se nám podpora nezávislého cestování i šíření dobrého jména České republiky ve světě.

Expedice je navíc skvělou příležitostí, jak otestovat naše produkty v extrémních podmínkách, a tak jsme s představitelem výpravy Markem Havlíčkem dohodli na podpoře jak financemi, tak celým portfoliem našich produktů.

TATRA KOLEM SVĚTA 2 v číslech:

  • Vzdálenost: cca 270 000 kilometrů
  • Délka cesty: 3 roky
  • Maximální rychlost: 125 Km/h
  • Velikost nádrže: 2x430 l
  • Předpokládaná průměrná spotřeba: cca 30l/100km
  • Velikost nádrže na vodu: 700 l
  • Max. počet členů posádky: 14

Setkání s výpravou na veletrhu Holiday World

V polovině února jsme se členy expedice sešli na mezinárodní výstavě Holiday World, kde jsme produkty předali a popřáli jim štěstí při cestě kolem světa. 

Jak naše výrobky expedici pomohou?

Výpravě držíme palce a těšíme se na záběry z cest. Na fotografie a videa z cest se můžete těšit i na našich sociálních sítích – a nebude chybět ani testování našich produktů v mrazivých podmínkách Sibiře nebo na vlhkém, tropickém rovníku.


Líbil se vám článek? Sdílejte jej dál. A pokud chcete pravidelně dostávat praktické tipy pro údržbu vozidla, elektroniky nebo třeba oblečení, přihlaste se k našemu newsletteru.

 

hlásit se

 Odebírejte náš newsletter
  (Zasíláme 1x měsíčně plný novinek a akcí pouze pro odběratele).

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení