Vánoční sady za velkoobchodní ceny

Vážení obchodní partneři,

i tento rok si nepochybně budete lámat hlavu nad tím, jak obdarovat vaše kolegy nebo obchodní partnery. A i tento rok vám nabízíme naše vánoční sady za velkoobchodní ceny!

Jezdí váš kolega rád na kole? Nebo je váš obchodní partner fanoušek střelných zbraní? Máme ideální sestavu produktů pro každého. Sadu podle vašeho výběru vám navíc dárkově zabalíme!

 

PROHLÉDNOUT SI VŠECHNY SADY

 

Dárkové balení

Sady nově balíme do uzavíratelné krabice, potištěné našimi razítky. Uvnitř najdete nejen samotné produkty usazené do dřevité vlny, ale i naše nové samolepky, letáky, tři houbičky a průvodní vánoční dopis pro majitele sady.

Sady můžete vybírat na našem VO e-shopu, dokonce si je můžete sestavit i podle sebe, avšak sada musí obsahovat minimálně 3 produkty a maximálně 5 produktů (kvůli kapacitě krabice). Na vaše přání můžeme přidat i váš vlastní průvodní dopis, případně firemní nálepky, vizitky apod. (nutné však předem dodat).

banner_darkove baleni_mail2

Máte zájem o sady podle vašeho gusta? 
Kontaktujte nás a my vám vytvoříme individuální nabídku přímo na míru. Nabídka platí při minimálním odběru 5 vánočních sad, cena za 1 vánoční balení (bez produktů) je 69 Kč.

 

Volejte na +420 773 191 204
Pište na ales@nanoprotech.cz

Zpět do obchodu