Vše co potřebujete vědět o řadě GNP for Gun

specna-arms-9HWAe5aLXYE-unsplash

V listopadu 2020 jsme vám představili naší řadu GNP for Gun, komplexní ochranu všech typů střelných zbraní. Na základě zpětné vazby některých našich zákazníků jsme sepsali podrobný přehled o jednotlivých produktech, rozdíly mezi nimi, návod k použití i bezpečnostní tipy. Nevíte si rady jaký přesně produkt potřebujete? Jste na správném místě!

Rychlé hledání:

 

Co spojuje celou řadu?

Všechny produkty se řídí jasným heslem: Inovace pro váš arzenál. Společně jsou vhodné na všechny typy střelných, plynových i vzduchových zbraní a žádným způsobem nepoškozují dřevo, plast, gumu ani brynýr (černění). Každý produkt byl pečlivě testován a vytvořen na míru dané problematice. Produkty se mezi sebou dobře doplňují a vy tak můžete s celou řadou dopřát své zbrani kompletní péči - čištění, odmaštění, promazání i dlouhodobé zakonzervování.

 

Bezpečnostní upozornění před každou aplikací

Před čištěním se vždy ujistěte, že je zbraň vybitá a v komoře není náboj. Používejte s ochrannými rukavicemi a ve větraných prostorách. Před použitím sprej důkladně protřepejte.

 

Úvod do správné péče o zbraně

Každá správná starost o váš arzenál se skládá ze 3 kroků:

  1. Čištění
  2. Odmaštění
  3. Mazání a konzervace

Podle jednotlivých kroků se také rozdělují i naše produkty. Než začnete, připravte si čistící sadu, která nejčastěji obsahuje vytěrák hlavně a různé druhy kartáčků. Hodit se vám bude i set mikrovlákenných hadříků. Bezpečnost máme, vybavení také, nezbývá nám než se pustit do díla!

 

Čištění

Specifikace produktu

Na čištění máme rovnou dva produkty. Oba účinně čistí a odstraňují usazeniny z mědi, mosazi, zinku, karbonu, tombaku, olova a další nečistoty, které mohou způsobovat nepřesnost zbraně.

GNP Gun Cleaner
Klasický kapalný roztok.

Dostupné velikosti
150 ml a 300 ml.

vo_eshop_gun cleaner vo_eshop_bore cleaning foam 200

GNP Bore Cleaning Foam
Pěnové složení.
Vhodný především
k aplikaci do hlavní.

Dostupné velikosti
200 ml a 400 ml.

 

Aplikace

Roztok aplikujte na součástky souvislou vrstvou ze vzdálenosti 10 - 20 cm. Po nanesení vyčkejte 15 minut a nečistoty mechanicky odstraňte – utěrkou z mikrovlákna, papírovým ručníkem nebo hadříkem. Pro vyčištění hlavně naneste roztok na čisticí provaz nebo vytěrák s hadříkem, několikrát jej protáhněte celou hlavní a vyčkejte 15 - 30 minut. Poté protáhněte hlaveň vytěrákem s novým hadříkem (jinou čisticí šňůrou). Čištění opakujte, dokud na čisticích pomůckách zůstávají nečistoty.

 

Odmaštění

vo_eshop_degreaser cleaner1Specifikace produktu

GNP Degreaser Cleaner
Dostupná velikost 400 ml.
Odmašťovač s unikátním složením rychle a beze zbytku rozpustí oleje, tuky, zaschlou vazelínu, pasty, mastnotu, předchozí chemii, čistidla a další silná znečištění z kovových a plastových povrchů všech typů zbraní. Rychle se odpařuje.

Aplikace

Podle rozsahu znečištění aplikujte na povrch dostatečné množství odmašťovače, a to ze vzdálenosti 15 - 25 cm nebo dle potřeby. Nechte krátce působit (5 - 10 min) a následně setřete měkkým hadrem nebo papírovými ubrousky. Postup můžete v případě potřeby opakovat.

 

Mazaní a konzervace

vo_eshop_gun oil 200Specifikace produktu

GNP Gun Oil
Dostupné velikosti 200 ml a 400 ml.
Efektivně promaže zbraňové mechanismy a dlouhodobě zabrání jejich korozi. Obsahuje nanočástice, které proniknou do struktury kovového povrchu 
a vytvoří na něm tenkou ochrannou vrstvu. Ta sníží tření a perfektně promaže mechanismy. Nanočástice dále zabrání přístupu vody a kyslíku ke kovu, čímž zamezí jeho korozi. Nemá čistící účinky.

Aplikace

Aplikujte ze vzdálenosti 20 - 30 cm nebo dle potřeby. Po nanesení na povrch se nanovrstva plně aktivuje během 10 minut. Po uplynutí této doby je možné setřít přebytečný roztok. Pro získání maximální funkčnosti ochrany je zapotřebí vyčkat 24 hodin. Během této doby roztok pronikne do hloubky mechanismu.

 

Jeden produkt na všechno? NANOPROTECH Gun

Produkt, který zároveň vyčistí, promaže a zbraň zakonzervuje. Vhodné pro ty, kteří chtějí vše v jednom spreji. Film z nanočástic ochrání střelné zbraně před korozí až po dobu 1 roku, dlouhodobě promazává zbraňové mechanismy a zabraňuje ulpívání všech povýstřelových zplodin. Aplikace roztoku prodlouží životnost střelné zbraně a zajistí její funkčnost i v extrémních podmínkách.

transparent_200_gun 7575 ml

transparent_200_gun 150150 ml

transparent_200_gun 300300 ml

Stále mi to přijde složité…

Pokud si stále nejste jistí, jak produkty správně používat, jsme tu pro vás a vždycky rádi poradíme. Neváhejte nám napsat info@nanoprotech.cz nebo zavolat +420 778 544 000.

 

Váš tým INPRODUCTS

Zpět do obchodu