Pro zobrazení velkoobchodních cen se prosím nejdříve přihlašte, nebo se registrujte.

Využijte 5% sleva na celou objednávku

Vážení obchodní partneři,

všichni obchodníci věříme, že to nejhorší je za námi a nyní konečně přichází doba, kdy už budeme moct být pozitivními, aniž by to znamenalo něco negativního. :-) V takové situaci se každému hodí malá pomoc, a proto jsme připravili slevu pro všechny naše obchodní partnery!

 

Sleva 5 % na celou objednávku

Kdo si v následujícím měsíci objedná na našem velkoobchodním e-shopu pro partnery, dostane slevu 5 % na celou objednávku. Stačí splnit jen jednu podmínku: vytvořit objednávku v minimální částce, která se vám zobrazí v košíku.

Akce platí od 23. 6 až do 31. 7!

Sleva se vztahuje pouze na objednávky vytvořené na našem VO e-shopu. Pokud nejste ještě registrovaní, můžete tak učinit zde: vo.nanoprotech.cz/registrace/

 

Změny, které by vás neměli minout

Po 8 letech jsme byli nuceni přistoupit k několika změnám, které se týkají našich zákazníků i vás, obchodních partnerů. Od 1. září 2021 upravujeme ceny všech našich dostupných produktů pro naše koncové zákazníky i obchodní partnery.

Co to znamená pro vás?
V tuto chvíli zatím nic. Chceme vám dát čas na úpravu vašich cen a jejich zaběhnutí, a to až do konce srpna. Navýšení velkoobchodních cen se bude pohybovat v řádech korun. Navýšení cen pro koncové zákazníky se bude pohybovat v řádech 10 až 20 korun.

K navýšení cen jsme se rozhodli kvůli stále se zvyšujícím nákladům na materiály, logistiku, personál, výrobní procesy a rychle rostoucí inflaci.

Od 1. ledna 2022 také budete moci nakupovat pouze od 5 000 Kč bez DPH. Při velkoobchodních objednávkách nad 8 000 Kč bez DPH vám zajistíme dopravu zdarma. V případě, že by vaše objednávka nedosáhla celkové hodnoty 5 000 Kč bez DPH, dovolujeme si vás odkázat na e-shop INPRODUCTS s maloobchodními cenami pro koncové zákazníky.

Vše ostatní zůstává beze změn.

 

  

Máte dotazy? 

Volejte na +420 773 191 204
Pište na ales@nanoprotech.cz

 

 

Děkujeme, že nám i nadále zachováváte svou přízeň.

Tým NANOPROTECH, INPRODUCTS, GNP.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení