Využijte 5% sleva na celou objednávku

Vážení obchodní partneři,

všichni obchodníci věříme, že to nejhorší je za námi a nyní konečně přichází doba, kdy už budeme moct být pozitivními, aniž by to znamenalo něco negativního. :-) V takové situaci se každému hodí malá pomoc, a proto jsme připravili slevu pro všechny naše obchodní partnery!

 

Sleva 5 % na celou objednávku

Kdo si v následujícím měsíci objedná na našem velkoobchodním e-shopu pro partnery, dostane slevu 5 % na celou objednávku. Stačí splnit jen jednu podmínku: vytvořit objednávku v minimální částce, která se vám zobrazí v košíku.

Akce platí od 23. 6 až do 31. 7!

Sleva se vztahuje pouze na objednávky vytvořené na našem VO e-shopu. Pokud nejste ještě registrovaní, můžete tak učinit zde: vo.nanoprotech.cz/registrace/

 

Změny, které by vás neměli minout

Po 8 letech jsme byli nuceni přistoupit k několika změnám, které se týkají našich zákazníků i vás, obchodních partnerů. Od 1. září 2021 upravujeme ceny všech našich dostupných produktů pro naše koncové zákazníky i obchodní partnery.

Co to znamená pro vás?
V tuto chvíli zatím nic. Chceme vám dát čas na úpravu vašich cen a jejich zaběhnutí, a to až do konce srpna. Navýšení velkoobchodních cen se bude pohybovat v řádech korun. Navýšení cen pro koncové zákazníky se bude pohybovat v řádech 10 až 20 korun.

K navýšení cen jsme se rozhodli kvůli stále se zvyšujícím nákladům na materiály, logistiku, personál, výrobní procesy a rychle rostoucí inflaci.

Od 1. ledna 2022 také budete moci nakupovat pouze od 5 000 Kč bez DPH. Při velkoobchodních objednávkách nad 8 000 Kč bez DPH vám zajistíme dopravu zdarma. V případě, že by vaše objednávka nedosáhla celkové hodnoty 5 000 Kč bez DPH, dovolujeme si vás odkázat na e-shop INPRODUCTS s maloobchodními cenami pro koncové zákazníky.

Vše ostatní zůstává beze změn.

 

  

Máte dotazy? 

Volejte na +420 773 191 204
Pište na ales@nanoprotech.cz

 

 

Děkujeme, že nám i nadále zachováváte svou přízeň.

Tým NANOPROTECH, INPRODUCTS, GNP.

Zpět do obchodu