INPRODUCTS čisticí kartáč

Čisticí kartáč INPRODUCTS z kvalitního bukového dřeva a 100% koňských žíní se stane vaším pravidelným pomocníkem při čištění a leštění nejrůznějších typů povrchů od kožených bot až po textilní sedačky. Ideální pro zbavení nečistot před aplikací impregnace.

medal_bannerdoprava_bannerhands_banner

Skladem
Kód: 625
Značka: INPRODUCTS
Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky
Značka: Inproducts
Materiál: Lakované bukové dřevo, 100% koňská žíně
Rozměr houbičky: 137 x 40 mm
Vyrobeno: v České republice

Vysoce kvalitní kartáč na čištění je český výrobek, vyrobený z lakovaného bukového dřeva a 100% koňských žíní. Jednoduchý design kartáče si na nic nehraje, je praktický, dobře se drží a jeho funkčnost je ověřena. Nejlépe čistí za použití vody či mýdla. Použít jej můžete na obuv či oděv nejrůznějšího materiálu, především ty kožené, ale také k očištění povrchů sedaček, stanů a jiných textilií. Skvěle poslouží při odstraňování nečistot před nástřikem našich impregnací INPRODUCTS.
inproducts_kartac_detail

Hlavní přednosti

  • kvalitní bukové dřevo,
  • 100% koňské žíně,
  • odolný lakovaný materiál,
  • k čištění kůže nebo textilu,
  • vhodný i k leštění kůže.

Koňské žíně dosahují vysoké účinnosti leštění kožených povrchů. Jejich výborná pevnost a elasticita ve spojení s přirozenou drsností vytváří dokonalé podmínky pro vtírání krému do struktury kůže i odstraňování jemných nečistot. Kartáč je přitom šetrný a tím vhodný k použití na hladké kůže i hrubší textilní povrchy.

Údržba

Kartáč má dlouhou životnost bez nutnosti zvláštní péče. V případě znečištění jej omyjte v teplé vodě nejlépe s pomocí mýdla, vytřepte vodu a nechte důkladně proschnout položený štětinami dolů.

Zpět do obchodu