Petr Janoušek - MANUS Prostějov spol. s r.o. - Vedoucí zásobování a nákupu

"Jsem v naší firmě zaměstnán jako vedoucí nákupu a dříve jsem měl na starosti i organizační zajištění servisu našich zařízení po celé České republice i zahraničí. Naše zařízení se snažíme čím dál více vylepšovat, aby byly co nejvíce spolehlivá a také konkurenceschopná. Z těchto důvodu jsme cca před 6 lety začali do nich montovat i řídící jednotku, kterou jsme si sami sestrojili.

Na servisu se občas stávalo, že na venkovních zařízeních se na této jednotce vyskytla vlhkost, někdy i malé kapičky vody, které se tam zřejmě dostaly se vzlínáním vody z vlhkého venkovního ovzduší. Protože je můj zájem a úděl donést do naší firmy dobré technologie a vylepšení, stalo se jednou, že jsem někde zahlédl sprej NANOPROTECH. Docela mě to zaujalo, protože si i já osobně myslím, že v nanotechnologii je naše budoucnost (i naše firma používá maziva s nanočásticemi a jsou velmi spolehlivá, což máme z vlastní praxe odzkoušené). Zaujal mě sprej Electric, a to z toho důvodu, že přístroj, který byl tímto sprejem ošetřen, byl zapnutý (byl pod proudem) a ponořený do vody, přesto běžel bez sebemenších problémů dál (vrtačka, žárovka apod.).

Po aplikaci spreje NANOPROTECH ELECTRIC jsme zjistili, že se voda do el. spojů na této řídící desce opravdu nedostala. Od této doby jsou všechny řídící desky, které jsou montovány do našich zařízení, určené do venkovního prostředí, ošetřeny tímto sprejem. Mohu také potvrdit, že od chvíle, kdy jsme začali montovat takto ošetřené desky do našich zařízení, se nestalo, že bychom při servisu zjistili jakoukoliv vlhkost či vodu na této desce a tím pádem nám ubylo i volání zákazníků s žádosti o opravu zařízení, protože jim nefungovalo.

Na závěr bych mohl uvést, že spreje NANOPROTECH ELECTRIC mohu opravdu z vlastní zkušenosti doporučit zákazníkům, kteří bojují s vlhkostí a vodou ve svých zařízeních, že tato technologie opravdu funguje a dosahuje dobrých výsledků."

Referenci zpracoval: Petr Janoušek, v.r. vedoucí zásobování a nákupu

MANUS Prostějov spol. s r.o., Za drahou 4332/4, 796 87 Prostějov
Tel.: 582 301 286 GSM: 608 63 98 63 Fax: 582 301 244
e-mail: janousek@manuspv.cz http: www.manuspv.cz

Fotografie řídící desky ošetřené sprejem Nanoprotech Electric:

Zpět do obchodu