Čistič na boty s kartáčem Solitaire Sneaker Cleaner 75 ml

S čističem Solitaire Sneaker Cleaner s integrovaným kartáčem jednoduše vyčistíte vaše boty a doplňky, ať jsou textilní nebo syntetické. Čistič je vhodný i na okraje podrážek, velmi proto svědčí obuvi typu tenisek sneakers a jiné textilní obuvi. Vyčistí špinavé stélky, což oceníte zejména v létě. Umí to také s kšiltovkami a batohy. Využijete ho i v domácnosti, poradí si se skvrnami na koberci a čištěním textilních sedaček a křesel.

medal_bannerdoprava_bannerhands_banner

Skladem
Kód: 700
Značka: SOLITAIRE
Kategorie: SOLITAIRE
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg
Expirace: 5 let
Složení: Aqua, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Acrylates Copolymer, Perfume, Limonene, Sodium Pyrithione, Citral Hexyl Cinnamal, Benzisothiazolinone
Počet balení v krabici: 12 ks
Objednací číslo: SLTCSTKRT75ML
EAN kód: 8595616500089
Celní tarifní číslo: 34051000
Doporučená prodejní cena vč. DPH: 219 Kč / 9,29 EUR
Solitaire kartac uvodni
Novinka

vo nanoprotech_ke stazeni_button_BL_1vo nanoprotech_ke stazeni_button_manualy_1vo nanoprotech_ke stazeni_button_foto_1vo nanoprotech_ke stazeni_button_texty_1vo nanoprotech_ke stazeni_button_propagace_1vo nanoprotech_ke stazeni_button_videa_1

Čistič Solitaire Sneaker Cleaner určitě využijete, jste-li vyznavači sportovní a ležérní módy. Můžete s ním kompletně vyčistit své oblíbené sneaker tenisky, od boty přes podrážku až po vnitřní stélku.  Čistič je nejen na obuv, hodí se také pro batohy, kšiltovky a jiné textilie. Použitelný i na oblečení s TEX membránou. Poradí si se znečištěním od trávy či propisky, se skvrnami na koberci i údržbou textilních sedaček. Čištění napomáhá citronový olej, který navíc příjemně voní. Chcete-li, aby svěžest botám vydržela doporučujeme pravidelně používat osvěžovač obuvi Solitaire Sneaker Fresh. Potřebuje-li vaše obuv nejen vyčistit, ale i vybělit, doporučujeme Oživovač bílé barvy Solitaire

Čištění se Solitaire Sneaker Cleaner je jednoduché, díky integrované kartáčové hlavici se přípravek snadno aplikuje. Jemným tlakem vytvoříte čistící pěnu, kterou krouživými pohyby rozetřete, uvolněné nečistoty nakonec snadno setřete vlhkým hadříkem, necháte vyschnout a je hotovo.

Proč si vybrat čistič na obuv Solitaire Sneaker Cleaner

ikona__nanoprotech-stity_odstraňuje-stopy-po-mýdle

Vyčistí všechny části obuvi a další textilie

Solitaire Sneaker Cleaner je využitelný na všechny druhy obuvi, kromě jemné kůže (hladká kůže, semiš i nubuk), na tu doporučujeme čistič Solitaire Magic Cleaner. Skvěle vyčistí i okraje podrážek a vnitřní stélky obuvi. Pěkný vzhled navrátí kšiltovkám a batohům, poradí si i se skvrnami na koberci či gauči.

ikona__nanoprotech-stity_vhodne-i-pro-membrany

Jednoduše se aplikuje

Díky integrované kartáčové hlavici se čistič jednoduše nanáší. Otočením vzhůru a jemným tlakem se vytvoří pěna, kterou krouživými pohyby rozetřete, uvolněné nečistoty následně stačí otřít vlhkým hadříkem a je hotovo.

ikona__nanoprotech-stity_bez-zapachu

Příjemně voní a nedráždí 

Součástí čističe je citronový olej, který napomáhá čištění a příjemně voní. Přípravek je úspěšně dermatologicky testován na snášenlivost s pokožkou. Neobsahuje rozpouštědla, lze ho používat i v místnosti.

 

Solitaire Sneaker Cleaner je využitelný na všechny druhy obuvi, kromě jemné kůže (hladká kůže, semiš i nubuk), na tu doporučujeme čistič Solitaire Magic Cleaner. Skvěle vyčistí i okraje podrážek a vnitřní stélky obuvi. Pěkný vzhled navrátí kšiltovkám a batohům, poradí si i se skvrnami na koberci či gauči.

Čistič Solitaire Sneaker Cleaner se hodí pro čištění:

 • Obuvi – textilní a syntetické, lze použít rovněž na podrážku a vnitřní stélku,
 • batohů a kšiltovek,
 • koberců od skvrn,
 • textilních sedaček a křesel.

Ukázka aplikace a funkčnosti:

 Jak produkt používat:

 1. Oklepejte uvolněné nečistoty a prach.
 2. Sundejte uzávěr a otočte čistič dnem vzhůru.
 3. Doporučujeme nejdříve čistič vyzkoušet na méně viditelném místě.
 4. Jemně zatlačte, vytvořte pěnu a čistěte krouživými pohyby za jemného tlaku.
 5. Po vyčištění povrch opláchněte čistou vodou nebo otřete vlhkým hadříkem.
 6. Je-li potřeba, aplikaci opakujte a opět opláchněte nebo otřete.
 7. Očištěný produkt nechte vyschnout a nevystavujte přímému slunci.

Technické vlastnosti:

 • Dermatologicky testováno.
 • Produkt skladujte mimo přímé slunce a při teplotě vyšší než 15 °C
 • Doba použitelnosti: minimálně 5 let od data výroby.
 • Obsah balení: 75 ml přípravku.

Složení:

Aqua, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Acrylates Copolymer, Perfume, Limonene, Sodium Pyrithione, Citral Hexyl Cinnamal, Benzisothiazolinone

 

 

Zpět do obchodu