Pro zobrazení velkoobchodních cen se prosím nejdříve přihlašte, nebo se registrujte.

NANOPROTECH Electronics Professional 150 ml

Čisticí a elektroizolační roztok na suchém základu pro dlouhodobou ochranu jemné elektroniky jako jsou tištěné spoje základních desek notebooků či smartphonů před vlhkostí, oxidací kontaktů a následným zkratem, jediná aplikace vydrží chránit až 1 rok.

medal_bannerdoprava_bannerhands_banner

Skladem
Kód: 153
Značka: NANOPROTECH
Kategorie: NANOPROTECH
Záruka: 2 roky
Technické vlastnosti: elektroizolační a čisticí roztok, odolnost vůči teplotám od -80 °C do +160 °C, jedna aplikace až na 1 rok
Složení: směs minerálních olejů, propan-butan, dezodorizovaný parafín, směs cyklických uhlovodíků, antikorozní přísady, antioxidanty, přísada Nanoprotech.
Balení obsahuje: tlakový sprej s aplikátorem o obsahu 150 ml
Počet balení v krabici: 30 ks
Objednací číslo: GNPELSSP150ML
EAN kód: 8595616501482
Celní tarifní číslo: 3403199000
Doporučená prodejní cena vč. DPH: 369 Kč
vo eshop electronics 2
Novinka Tip

vo nanoprotech_ke stazeni_button_BL_1vo nanoprotech_ke stazeni_button_manualy_1vo nanoprotech_ke stazeni_button_foto_1vo nanoprotech_ke stazeni_button_texty_1vo nanoprotech_ke stazeni_button_propagace_1vo nanoprotech_ke stazeni_button_videa_1

NANOPROTECH Electronics Professional 150 ml

NANOPROTECH Electronics Professional chrání elektroniku před vysokou vzdušnou vlhkostí a vodou – až po dobu 1 roku. Roztok je bezbarvý, ihned po aplikaci schne a nelepí prach. Nanesením média s nanočásticemi elektroniku zakonzervujete, prodloužíte její životnost a snížíte své náklady na opravy a pořízení nového přístroje.

Zatímco NANOPROTECH Electric doporučujeme na ošetření vysokonapěťových elektrických zařízení, NANOPROTECH Electronics Professional je naopak ideální pro nízkonapěťovou elektroniku (tištěné spoje základních desek a další).

 

Produkty Nanoprotech využívá řada firem:

logo-zkouska

 

Na co se Nanoprotech Electronics Professional používá?

ikona__nanoprotech-stity_chrání-před-zkratemOchrání před zkratem

Po aplikaci přilnou nanočástice ke kovovým kontaktům a zamezí přístup molekulám vody. Zabrání zkratu a zničení citlivých součástek.


ikona__nanoprotech-stity_bbnovuje-kontaktyČistí kontakty a prodlužuje životnost

Vrstva nanočástic rozruší vazbu mezi kovovými spoji a oxidací. Odstraněním oxidace přivede Nanoprotech Electronics dosluhující elektroniku zpět k životu a výrazně prodlouží její životnost.


ikona__nanoprotech-stity_první-pomoc-pro-utopenou-elektronikuPrvní pomoc pro utopenou elektroniku

Po aplikaci spreje vytěsní nanočástice ze zařízení molekuly vody a tím zabrání jeho oxidaci a zničení. Přístroj bude fungovat jako dřív a zůstane chráněný proti oxidaci.Jak Nanoprotech Electronics funguje?

Základem našich přípravků jsou nanočástice odpuzující vodu. Díky nosnému médiu proniknou částice oxidací, rozprostřou se po kovovém povrchu součástek a přilnou k nim. Vytěsní vlhkost a vytvoří bariéru, přes kterou další molekuly vody už neprojdou.

oxidace_nanoprotech_princip_1oxidace_nanoprotech_princip_2oxidace_nanoprotech_princip_3

Nanočástice ve spreji zakonzervují a ochrání:

  • RC modely (řídící jednotky, regulátory, serva a konektory),
  • mobilní telefony,
  • stolní počítače a notebooky,
  • fotoaparáty,
  • elektrokola a elektrické koloběžky,
  • baterie, konektory a kontakty.

Reference našich zákazníků:

reference_web_pavel bozděch


Ohlasy z médií:

jak-sprej-funguje Jak sprej používat?

Nanoprotech Electronics používejte jen s ochrannými rukavicemi a v dobře větraných prostorách. Před použitím sprej důkladně protřepejte a přístroj určený k ošetření vypněte a vypojte ze sítě.

  1. Naneste roztok na štěteček a pomocí něj opatrně aplikujte přípravek přímo na kontakty. Kompletní návod naleznete zde.
  2. Po nanesení nechte roztok působit 24 hodin, následně přístroj složte. Pokud si nejste s aplikací roztoku jistí,  zavolejte nám na +420 778 494 495, rádi vám poradíme.

technicke-vlastnosti Technické vlastnosti:

Zachování antioxidačních a izolačních vlastností až po dobu 1 roku, odolnost vůči teplotám od -80 °C do +160 °C, spotřeba: cca 50 ml na 1 m2, obsah balení: 150 ml.

jak-sprej-pouzivat Složení

Směs více látek, uhlovodíky, C7-C9, n-alkany, isoalkany, propan-butan.

 


download Podklady ke stažení

alert Bezpečnostní list | SK

info Manuál

photo_1 Produktové foto

text-file Produktové texty

Podklady ostatních produktů si stáhněte na této stránce.

nanoprotech_banner_stante se prodejcem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení