Krásný nový rok 2021 s nanotechnologiemi přeje tým NANOPROTECH

banner_mail_pf2021_2

Vážení obchodní partneři,

ještě, než Vám popřejeme k svátkům a do nového roku, chtěli bychom Vám poděkovat za skvělou spolupráci a přízeň, kterou věnujete našim produktům, a podělit se s Vámi o pár zásadních momentů z měsíců uplynulých i těch plánovaných v novém roce.

 

Divoký rok 2020

Letošní rok byl plný napětí, očekávání a změn a nejinak tomu bylo i u nás. Už rok úspěšného provozu má za sebou portál s nanoprodukty pro velkoodběratele vo.nanoprotech.cz. Pokud jste se zde ještě neregistrovali, určitě sem zavítejte a objevte všechny výhody.
 
Z nových produktů jsme představili řadu čistících, odmašťovacích a mazacích sprejů GNP for GUN, které se úzce zaměřují na péči o zbraně.

Naše služby jsme pak letos rozšířili také na Slovensko spuštěním mutace e-shopu inproducts.sk a během podzimu jsme změnili naši základnu ze Zličína do rodinnějšího prostředí v Přední Kopanině.

 

Blížící se novinky

Do dalších měsíců připravujeme velké plány i akce, o kterých budeme Vás, naše partnery, informovat skrze e-mail a webové stránky.

Co ale můžeme prozradit už nyní, rozhodně budeme pokračovat v rozšiřování sortimentu jedinečných nanotechnologií, které se těší velké oblibě. A rádi bychom dále expandovali, proto chystáme spuštění prodeje na e-shopu pro trh celé Evropské unie s anglickou verzí řady prémiových impregnací.

 

 

Přejeme Vám veselé a klidné prožití vánočních svátků, ať pod stromečkem najdete, co jste si přáli, a nový rok 2021 je pro vás úspěšný a plný výzev. Děkujeme za spolupráci, vážíme si toho, a držte se v nelehké době. Těšíme se, že budeme úspěšně pokračovat i v dalším roce.Tým NANOPROTECH, INPRODUCTS, GNP.

Zpět do obchodu