Pro zobrazení velkoobchodních cen se prosím nejdříve přihlašte, nebo se registrujte.

Krásný nový rok 2021 s nanotechnologiemi přeje tým NANOPROTECH

banner_mail_pf2021_2

Vážení obchodní partneři,

ještě, než Vám popřejeme k svátkům a do nového roku, chtěli bychom Vám poděkovat za skvělou spolupráci a přízeň, kterou věnujete našim produktům, a podělit se s Vámi o pár zásadních momentů z měsíců uplynulých i těch plánovaných v novém roce.

 

Divoký rok 2020

Letošní rok byl plný napětí, očekávání a změn a nejinak tomu bylo i u nás. Už rok úspěšného provozu má za sebou portál s nanoprodukty pro velkoodběratele vo.nanoprotech.cz. Pokud jste se zde ještě neregistrovali, určitě sem zavítejte a objevte všechny výhody.
 
Z nových produktů jsme představili řadu čistících, odmašťovacích a mazacích sprejů GNP for GUN, které se úzce zaměřují na péči o zbraně.

Naše služby jsme pak letos rozšířili také na Slovensko spuštěním mutace e-shopu inproducts.sk a během podzimu jsme změnili naši základnu ze Zličína do rodinnějšího prostředí v Přední Kopanině.

 

Blížící se novinky

Do dalších měsíců připravujeme velké plány i akce, o kterých budeme Vás, naše partnery, informovat skrze e-mail a webové stránky.

Co ale můžeme prozradit už nyní, rozhodně budeme pokračovat v rozšiřování sortimentu jedinečných nanotechnologií, které se těší velké oblibě. A rádi bychom dále expandovali, proto chystáme spuštění prodeje na e-shopu pro trh celé Evropské unie s anglickou verzí řady prémiových impregnací.

 

 

Přejeme Vám veselé a klidné prožití vánočních svátků, ať pod stromečkem najdete, co jste si přáli, a nový rok 2021 je pro vás úspěšný a plný výzev. Děkujeme za spolupráci, vážíme si toho, a držte se v nelehké době. Těšíme se, že budeme úspěšně pokračovat i v dalším roce.Tým NANOPROTECH, INPRODUCTS, GNP.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení