Jiří Karda - Dlouholetý uživatel Nanoprotechu

„Chci popsat své zkušenosti s produktem Nanoprotech Auto Moto Anticor. Tento produkt používám především na svůj automobil Škoda Fabia na mazání pantů dveří a promazání ruční brzdy ve spodní části vozidla a na veškeré pohyblivé součásti. Produkt používám od doby koupě auta a jsem s ním velice spokojen. Mám vyzkoušeno, že pokud sprej použiji na místa, která přichází do styku s vodou a vlhkostí (například středové náboje kol), nevyskytuje se zde koroze a to až po dobu tří let.

Sprej vyřešil dokonce i problém se zámkem dveří mého vozidla. Měl jsem potíž se skřípáním v oblasti dveří, ale ani v autorizovaném autoservisu nepřišli na to, kde je problém. Jen náhodou jsem přišel na to, že za skřípání může zámek u dveří, proto mě napadlo použít Váš přípravek. Zámek jsem sprejem vyčistil a lehce namazal. Nakonec jsem v zápalu nadšení, promazal všechny zámky na celém autě a od té doby mám při jízdě v autě klid a ticho, nikde nic nevrže.

Dále Váš výrobek používám na chalupě vždy, kdy je to třeba. Ať už je to sekačka na trávu, kolo mé dcery, zámky dveří nebo jako prevenci proti korozi. Nemá to chybu. Jsem prostě spokojen!“

Jiří Karda

Zpět do obchodu