Pro zobrazení velkoobchodních cen se prosím nejdříve přihlašte, nebo se registrujte.

NANOPROTECH Bicycle Odmašťovací a čisticí sprej na řetěz kola 400 ml

 

Odmašťovací a čisticí sprej na řetěz kola NANOPROTECH Bicycle odstraní rychle a účinně staré oleje a mastnotu ze všech mechanismů vašeho kola. Roztok se jednoduše aplikuje, nepoškozuje gumu, laky ani plasty a lze jej snadno setřít hadrem či papírovým ubrouskem.

medal_bannerdoprava_bannerhands_banner

Skladem
Kód: 660
Značka: NANOPROTECH
Kategorie: NANOPROTECH
Záruka: 2 roky
Technické vlastnosti: Odmašťovací a čisticí sprej na řetěz kola
Složení: směs minerálních olejů, propan-butan, dezodorizovaný parafín, směs cyklických uhlovodíků, antikorozní přísady, antioxidanty, patentovaná přísada NANOPROTECH
Balení obsahuje: tlakový sprej s aplikátorem o obsahu 400 ml
Počet balení v krabici: 12 ks
Objednací číslo: NPBICODM400ML
EAN kód: 8595616500423
Celní tarifní číslo: 2710 12 25 00
Doporučená prodejní cena vč. DPH: 239 Kč

vo nanoprotech_ke stazeni_button_BL_1vo nanoprotech_ke stazeni_button_manualy_1vo nanoprotech_ke stazeni_button_foto_1vo nanoprotech_ke stazeni_button_texty_1vo nanoprotech_ke stazeni_button_propagace_1vo nanoprotech_ke stazeni_button_videa_1

NANOPROTECH Bicycle Odmašťovací a čisticí sprej na řetěz kola 400 ml

S odmašťovacím sprejem NANOPROTECH Bicycle efektivně a rychle odstraníte veškeré oleje, tuky, zaschlou vazelínu, pasty, mastnotu, chemii a další silná znečištění z ko­vových a plastových povrchů svého kola. Odmašťovač působí rychle a účinně. Roztok je šetrný ke všem druhům materiálů jako kovy, guma nebo plasty. Snadno se nanáší sprejem a po pár minutách působení můžete rozpuštěné znečištění setřít hadrem či papírovým ubrouskem. K čištění hůře dostupných míst si lze pomoci také štětcem.


Roztok je ideální pro předčištění řetězu a dalších mechanických součástí před použitím antikorozního a mazacího oleje NANOPROTECH Bicycle.

 

Na co se NANOPROTECH Bicycle používá?

ikona__nanoprotech-stity_čistí-od-rziDokonale odmastí

Díky unikátnímu složení roztok dokonale odmastí veškeré oleje, tuky a jinou chemii z řetězu kola i jeho dalších mechanických součástí.

 

ikona__nanoprotech-stity_nenarušuje-ostatní-materiályNepoškodí gumu, laky ani plasty

Přípravek je neagresivní a maximálně šetrný k běžným materiálům a nepoškozuje kovové, gumové, plastové ani lakované části kola.

 

ikona__nanoprotech-stity_povolí-i-zatuhlé-šroubyUvolní zatuhlé součástky

Po aplikaci nanočástice zanesou mazivo pod hlavice zatuhlých šroubů a pomohou je uvolnit, bez rizika uvolnění při jízdě.

 

ikona__nanoprotech-stity_lepi-mene-necistotNelepí nečistoty

Do patnácti minut po aplikaci spreje NANOPROTECH Bicycle se nanočástice uchytí přímo do jednotlivých spojů řetězu. Přebytečný roztok pak doporučujeme setřít. Díky tomu zůstane řetěz dokonale promazaný, a přesto na povrchu suchý a chráněný tenkým filmem nanočástic.

 

Sprej odmastí:

  • řetěz kola,
  • mechanické součásti,
  • mastnotou zasažené části kola.

co-sprej-osetruje Jak sprej používat?

NANOPROTECH Bicycle Odmašťovací a čisticí sprej na řetěz kola používejte jen s ochrannými rukavicemi a v dobře větraných prostorách. Před aplikací roztoku sprej protřepejte. 

  1. Podle rozsahu znečištění aplikujte na povrch dostatečné množství odmašťovače, a to ze vzdálenosti 5 cm nebo dle potřeby.
  2. Nechte krátce působit (5–10 min) a následně mastnotu setřete měkkým hadrem nebo papírovými ubrousky. Při větším znečištění použijte kartáč. Postup můžete v případě potřeby opakovat.
  3. Poté je povrch dokonale odmaštěn a připraven na následné ošetření nové vrstvy antikorozního a mazacího oleje NANOPROTECH Bicycle.

technicke-vlastnosti Technické vlastnosti:

Hloubkové a efektivní odstranění veškeré mastnoty z řetězu kola a dalších mechanických součástí. Spotřeba: cca 50–100 ml na 1 m2 (podle míry znečištění). Obsah balení: 400 ml. Doba použitelnosti: 5 let od data výroby.

jak-sprej-pouzivat Složení:

Uhlovodíky, C6-C7, n-alkany, isoalkany, cyklické, <5% n-hexanu Uhlovodíky, C6, isoalkany, <5% n-hexanu, Propan, Butan, příměs GNP.


download Podklady ke stažení

alert Bezpečnostní list | SK

info Manuál

photo_1 Produktové foto

text-file Produktové texty

Podklady ostatních produktů si stáhněte na této stránce.

nanoprotech_banner_stante se prodejcem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení