NANOPROTECH Bicycle Odmašťovací a čisticí sprej na řetěz kola 400 ml

 

Odmašťovací a čisticí sprej na řetěz kola NANOPROTECH Bicycle odstraní rychle a účinně staré oleje a mastnotu ze všech mechanismů vašeho kola. Roztok se jednoduše aplikuje, nepoškozuje gumu, laky ani plasty a lze jej snadno setřít hadrem či papírovým ubrouskem.

medal_bannerdoprava_bannerhands_banner

Skladem
Kód: 660
Značka: NANOPROTECH
Kategorie: NANOPROTECH
Záruka: 2 roky
Technické vlastnosti: Odmašťovací a čisticí sprej na řetěz kola
Složení: směs minerálních olejů, propan-butan, dezodorizovaný parafín, směs cyklických uhlovodíků, antikorozní přísady, antioxidanty, patentovaná přísada NANOPROTECH
Balení obsahuje: tlakový sprej s aplikátorem o obsahu 400 ml
Počet balení v krabici: 12 ks
Objednací číslo: NPBICODM400ML
EAN kód: 8595616500423
Celní tarifní číslo: 2710 12 25 00
Doporučená prodejní cena vč. DPH: 269 Kč

vo nanoprotech_ke stazeni_button_BL_1vo nanoprotech_ke stazeni_button_manualy_1vo nanoprotech_ke stazeni_button_foto_1vo nanoprotech_ke stazeni_button_texty_1vo nanoprotech_ke stazeni_button_propagace_1vo nanoprotech_ke stazeni_button_videa_1

NANOPROTECH Bicycle Odmašťovací a čisticí sprej na řetěz kola 400 ml

S odmašťovacím sprejem NANOPROTECH Bicycle efektivně a rychle odstraníte veškeré oleje, tuky, zaschlou vazelínu, pasty, mastnotu, chemii a další silná znečištění z ko­vových a plastových povrchů svého kola. Odmašťovač působí rychle a účinně. Roztok je šetrný ke všem druhům materiálů jako kovy, guma nebo plasty. Snadno se nanáší sprejem a po pár minutách působení můžete rozpuštěné znečištění setřít hadrem či papírovým ubrouskem. K čištění hůře dostupných míst si lze pomoci také štětcem.


Roztok je ideální pro předčištění řetězu a dalších mechanických součástí před použitím antikorozního a mazacího oleje NANOPROTECH Bicycle.

 

Na co se NANOPROTECH Bicycle Odmašťovač používá?

ikona__nanoprotech-stity_čistí-od-rziDokonale odmastí

Díky unikátnímu složení roztok dokonale odmastí veškeré oleje, tuky a jinou chemii z řetězu kola i jeho dalších mechanických součástí.

 

ikona__nanoprotech-stity_nenarušuje-ostatní-materiályNepoškodí gumu, laky ani plasty

Přípravek je neagresivní a maximálně šetrný k běžným materiálům a nepoškozuje kovové, gumové, plastové ani lakované části kola.

 

ikona__nanoprotech-stity_povolí-i-zatuhlé-šroubyUvolní zatuhlé součástky

Po aplikaci nanočástice zanesou mazivo pod hlavice zatuhlých šroubů a pomohou je uvolnit, bez rizika uvolnění při jízdě.

 

ikona__nanoprotech-stity_lepi-mene-necistotNelepí nečistoty

Do patnácti minut po aplikaci spreje NANOPROTECH Bicycle se nanočástice uchytí přímo do jednotlivých spojů řetězu. Přebytečný roztok pak doporučujeme setřít. Díky tomu zůstane řetěz dokonale promazaný, a přesto na povrchu suchý a chráněný tenkým filmem nanočástic.

 

Sprej odmastí:

  • řetěz kola,
  • mechanické součásti,
  • mastnotou zasažené části kola.

co-sprej-osetruje Jak sprej používat?

NANOPROTECH Bicycle Odmašťovací a čisticí sprej na řetěz kola používejte jen s ochrannými rukavicemi a v dobře větraných prostorách. Před aplikací roztoku sprej protřepejte. 

  1. Podle rozsahu znečištění aplikujte na povrch dostatečné množství odmašťovače, a to ze vzdálenosti 5 cm nebo dle potřeby.
  2. Nechte krátce působit (5–10 min) a následně mastnotu setřete měkkým hadrem nebo papírovými ubrousky. Při větším znečištění použijte kartáč. Postup můžete v případě potřeby opakovat.
  3. Poté je povrch dokonale odmaštěn a připraven na následné ošetření nové vrstvy antikorozního a mazacího oleje NANOPROTECH Bicycle.

technicke-vlastnosti Technické vlastnosti:

Hloubkové a efektivní odstranění veškeré mastnoty z řetězu kola a dalších mechanických součástí. Spotřeba: cca 50–100 ml na 1 m2 (podle míry znečištění). Obsah balení: 400 ml. Doba použitelnosti: 5 let od data výroby.

jak-sprej-pouzivat Složení:

Uhlovodíky, C6-C7, n-alkany, isoalkany, cyklické, <5% n-hexanu Uhlovodíky, C6, isoalkany, <5% n-hexanu, Propan, Butan, příměs GNP.


download Podklady ke stažení

alert Bezpečnostní list | SK

info Manuál

photo_1 Produktové foto

text-file Produktové texty

Podklady ostatních produktů si stáhněte na této stránce.

nanoprotech_banner_stante se prodejcem

Zpět do obchodu